Co teď?

16. listopadu 2014 v 16:07 | Julie Gyselová |  O blogu
Tak jo, založila jsem si blog... A co teď?


Tak jo, založila jsem si blog... A co teď?

Včera, když jsem si blog zakládala, přišlo mi to jako strašně dobrej nápad... Eh, teda samozřejmě jsem chtěla říct dobrý, hodlám tady totiž mluvit (i když, teď mě napadá, že spíš psát) spisovně. Tak tedy, přišlo mi to jako strašně super věc. Geniální myšlenka. Prostě idea za všechny prachy...

Tak jsem se do toho vrhla po hlavě. Upravila jsem si nějak design, i když nějak závratně skvělý mi nepřijde, to tedy ne, ale zase, je můj! Vytvořila jsem anketu (můžete ji vidět nalevo, budu ráda, když obětujete několi vteřin svého drahého času a budete hlasovat) a napsala článek k tématu týdne.

Ano, tohle všechno ale můžete vidět i vy, když si pořádně prohlédnete obrazovku svého počítače (nebo noteboku, tabletu či mobilu). Ale co se mezitím dělo u mě?

Já Vám to s radostí povím...

Po té, co jsem publikovala článek k tématu týdne, jsem rozepsala ještě tři další články. V té chvíli jsem je chtěla nazvat: Proč psát? (to měla být super-filosofická úvaha o tom, proč lidé píší a proč píši já) pak jsem rozepsala Strašidlo (tady jsem chtěla popsat, co přesně tady na tom blogu hodlám dělat a proč jsem se vlastně rozhodla začít tu strašit) a posledním byl článek o Trilogii Inkoustový svět (mimochodem boží věc, vřele doporučuji přečíst)...

Od každého článku jsem napsala sotva pár odstavců. Pak jsem je uložila a začala přemýšlet, co do nich napíšu dalšího. Prostě jsem netušila, co dál.

A abych se přiznala, ani teď nejsem o moc moudřejší... Ale zase už vím, co dalšího napíšu do Strašidla. Myslíte, že se mi podaří ho vydat jako další článek?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama