Rok 2015

3. ledna 2015 v 22:52 | Julie Gyselová |  O blogu
Nastal nový rok a já jsem nemohla odolat tomu, abych k tomu nenapsala alespoň pár řádků. Ale nejprve se vraťme kousek do minulosti:


Rok 2014 mi přinesl mnoho věcí. Nebudu je teď počítat, to by bylo na opravdu hodně dlouho. Na některé z nich jsem hrdá, na jiné ne. Ale všechny mi daly nějakou zkušenost a posunuly mne dál.

Řekla bych, že do roku 2014 vstoupil úplně jiný člověk, než jsem teď. Je to špatně? Vůbec ne. Jsem ráda, že jsem mohla získat nové životní zkušenosti, nové názory, že jsem se mohla posunout dál.

Ale už nechme vzpomínání. Budoucnost čeká!

Musím se přiznat, že nevidím žádný důvod v oslavách nového (i Nového) roku. Život jde dál úplně stejně, jako předtím. Noc se střídá se dnem. A lidé potřebují k životu kyslík. Tak proč kolem toho dělat takový povyk?

Vím, že lidé nějakéto rozptýlení občas potřebují, ale - a klidně řekněte, že jsem zahořklá či něco podobného - je nutné, aby bylo tak hlasité?

Nicméně raději už nechám nadávání a stížností a budu šetřit čas, který zjevně letos budu opravdu potřebovat!

Čeká mě hodně práce. Letos chci s psaním Smrtivlasky opravdu někam pohnout. Taky jsem si slíbila, že se zúčastním co nejvíce soutěží, abych věděla, jak na tom jsem.

Tak, a těď už opravdu zanechám keců a půjdu dělat něco smysluplného. Téma týdne je prý zajímavé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frána Frána | Web | 8. ledna 2015 v 22:19 | Reagovat

Máš pravdu, nic se přestupem do nového roku nemění, ale stejně. Je to takový symbolický nový začátek a tečka za minulostí. Lidi slaví a doufají v novpu šanci. I když si to možná neuvědomují kvůli množství vypitého alkoholu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama