Listopad 2015

Harry Potter TAG

21. listopadu 2015 v 20:53 | Julie Gyselová |  Tagy

Pokud jste četli můj předchozí článek, Tak jste se možná na jeho konci mohli dočíst, že tagy považuji za něco podřadného (a pak ještě další sentimentální bláboly). A přesto tady teď čtete něco, co je nazváno Harry Potter TAG. Jak je to možné?

Víte, stojím si za tím, že si člověk má svůj život užít a že má zkoušet nové věci. A tak jsem se i já rozhodla, že vyzkouším něco nového. Že zkusím zpracovat nějaký ten tag. Že jeden nebo dva vydám a uvidím. A při nejhorším už nikdy žádný jiný nenapíšu.

Tak trochu výročí...

15. listopadu 2015 v 18:15 | Julie Gyselová |  O blogu
Ani jsem se nenadála a tenhle hajzlík slaví jeden rok. Ano, je to tak. Spatřil světlo světa přesně před rokem, 15. 11. 2014. Přesně tehdy jsem také vydala svůj první článek. Schválně si jej přečtěte a srovnejte ho s tím, co vám tady povím dnes.

Sprostá slova

12. listopadu 2015 v 21:59 | Julie Gyselová |  Články
(Upozornění: tento článek obsahuje nemálo necenzurovaných sprostých slov. Nečtěte, pokud vás tato slova pohoršují a nebo vám vadí.) K tématu "Síla slov" jsem chtěla mermomocí něco napsat. No jo, ale co? To byla otázka. O dobrých řečnících? O psaní příběhů? O působení slov na lidi? O jejich důležitosti? Nápadům nebyl konec... Ale jen, co jsem začala psát, mi po pár větách došla slova a já nevěděla jak dál. Bylo mi jasné, že jsem ještě nenašla to pravé téma. Až včerejší představení Revizor, na kterém jsem (víceméně povinně) byla se školou, mi udalo jasný směr.